Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dobre Nieruchomości

Bielska 1 Myślęcinek

Mapa

726 235...

726 235 131

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 8:00

specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości mieszkaniowe

dobrenieruchomosci.eu

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Niedzielewska Ala
  • Jakub Gwinciński
  • Karolina Bogacka
  • +12

Nasi Agenci

O nas

Szanowni Państwo,

Mam ogromną przyjemność przybliżyć Państwu firmę, która powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w branży obrotu nieruchomościami. Praca w tym zawodzie dla Naszego zespołu jest pasją, a główny cel który nam przyświeca to zaspokojenie Państwa oczekiwań. Poznacie Państwo niczym nie skrępowaną jakość pracy i dokonacie transakcji w przyjaznej atmosferze.
Wychodząc naprzeciw dzisiejszym realiom mamy Państwu do zaproponowania kompleksową obsługę z zakresu wynajmu, zakupu, sprzedaży, ale również zamiany nieruchomości, doradztwa kredytowego, usług budowlano-remontowych oraz usług geodezyjnych. Szczególnie pragniemy zainteresować Państwa zamianą nieruchomości, co pozwoli obniżyć koszty nabycia wymarzonego lokum.
Dla wszystkich Państwa, którzy potrzebują bezpłatnej porady, konsultacji prawniczej z zakresu obrotu nieruchomościami mamy szczególne zaproszenie, wystarczy zarezerwować termin i spotkać się z Nami- zapraszamy, na pewno znajdziemy rozwiązanie, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wiemy również, że każda nieruchomość ma swojego nabywcę, istotą rzeczy jest umiejętność dotarcia do potencjalnego kontrahenta, wykorzystując znajomość rynku i kreatywność Naszego Zespołu znajdziemy nabywcę na Państwa nieruchomość.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

194

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Dobre Nieruchomości

Filtruj

Lokal usługowy

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

265 000 zł168 m² 1 577,38 zł/m²

Hanna Jurska

Hanna Jurska

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dobre Nieruchomości prezentują ofertę sprzedaży lokalu użytkowego w sercu Inowrocławia - Osiedle Piastowskie Szukasz idealnego miejsca dla swojego...

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,90 m² 7 975,46 zł/m²

Sławomir Włodarczyk

Sławomir Włodarczyk

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 48,90 m | 1 piętro | balkon | osobna kuchnia | Bartodzieje | świetne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł63,56 m² 9 125,24 zł/m²

Sławomir Włodarczyk

Sławomir Włodarczyk

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje | 1 piętro | balkon | klimatyzacja | Fordon Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie położone w Bydgoszczy...

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł38,08 m² 9 690,13 zł/m²

Jagoda Górniak

Jagoda Górniak

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż, niespotykane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,08 m , położone na 3 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 750 000 zł292 m² 5 993,15 zł/m²

Sara Górniak-Gwincińska

Sara Górniak-Gwincińska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Dobre Nieruchomości polecają piękny przestronny dom o powierzchni użytkowej 238,1 m2, 6 pokoi, salon z kuchnią, podwójny garaż w bryle...

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł70 m² 14 271,43 zł/m²

Karolina Bogacka

Karolina Bogacka

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1876

Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających. Prezentujemy apartament, który łączy ponadczasową elegancję kamienicy z 1876 roku z nowoczesnym...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 629 zł53,69 m² 12 975,02 zł/m²

Jagoda Górniak

Jagoda Górniak

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja | kameralna zabudowa | górzyskowo Na sprzedaż mieszkania w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na Górzyskowie jednej z najbardziej...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 570 zł68,89 m² 12 012,92 zł/m²

Jagoda Górniak

Jagoda Górniak

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Mrocza

Mrocza,kujawsko-pomorskie

595 000 zł125 m² 4 760 zł/m²

Hanna Jurska

Hanna Jurska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:619 m²

Nowoczesny Dom w Zabudowie Bliźniaczej w Mroczy Komfort i Funkcjonalność na Wyciągnięcie Ręki! Dobre Nieruchomości prezentują wyjątkową...

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł172 m² 34,88 zł/m²

Karolina Bogacka

Karolina Bogacka

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dobre Nieruchomości polecają na wynajem lokal użytkowy w ścisłym centrum ul. Focha | 106,77 m + piwnica 65,53 m Na wynajem atrakcyjny lokal...

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł140 m² 5 350 zł/m²

Hanna Jurska

Hanna Jurska

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Dobre nieruchomości, polecają lokal handlowy o powierzchni użytkowej (łącznej) 140m2, położony w centralnym miejscu gminnej miejscowości Nowa...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Łochowo,kujawsko-pomorskie

937 000 zł140 m² 6 692,86 zł/m²

Jakub Gwinciński

Jakub Gwinciński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kontakt w sprawie tej oferty = 0% prowizji dla kupującego Zanim przewiniesz dalej zadzwoń. Pomogę Ci przy : Zakupie / Kredycie / Terminach / Sprzedaży...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

1 060 000 zł195 m² 5 435,90 zł/m²

Hanna Jurska

Hanna Jurska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 882 m²

Dobre Nieruchomości prezentują ofertę sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 123 m2, usytuowanego w Zielonce, na działce o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 749 000 zł192 m² 9 109,38 zł/m²

Anna Kubas

Anna Kubas

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:614 m²

Dobre Nieruchomości polecają wyjątkowy, nowy dom jednorodzinny o bardzo wysokiej funkcjonalności, wybudowany z materiałów najwyższej jakości...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł81 m² 8 024,69 zł/m²

Grażyna Górniak

Grażyna Górniak

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dobre Nieruchomości polecają dwupoziomowe przestronne mieszkanie z piękną otwartą przestrzenią nad salonem. Uwaga miejsce postojowe w cenie...

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł39,47 m² 12 135,80 zł/m²

Sławomir Włodarczyk

Sławomir Włodarczyk

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament | winda | ul. Leszczyńskiego 49 | niezwykły klimat i nowoczesne technologie do zamieszkania bez nakładów. Dobre Nieruchomości...

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł45,50 m² 9 384,62 zł/m²

Beata Radej

Beata Radej

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobre Nieruchomości oferują do sprzedaży mieszkanie położone w zielonej dzielnicy Bielawy w Bydgoszczy, w wyjątkowej lokalizacji...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

580 000 zł82 m² 7 073,17 zł/m²

Alicja Niedzielewska

Alicja Niedzielewska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż przestronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 81,6 m2, zlokalizowane na 2 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

101 660 zł1 196 m² 85 zł/m²

Hanna Jurska

Hanna Jurska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 1196 m we Władysławowie, niedaleko Bydgoszczy. Idealne miejsce na...

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Niemcz,kujawsko-pomorskie

7 000 zł146 m² 47,95 zł/m²

Grażyna Górniak

Grażyna Górniak

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dobre Nieruchomości polecają wyjątkowy dom do wynajęcia w wygodnym miejscu w Niemczu. Preferowana umowa najmu instytucjonalnego, właściciel...

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł23 m² 11 739,13 zł/m²

Jagoda Górniak

Jagoda Górniak

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas Dobre Nieruchomości polecają kawalerkę 23,3m2 z loggią do wprowadzenia bez nakładów, w genialnej lokalizacji, miejsca...

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 990 000 zł230 m² 8 652,17 zł/m²

Beata Nicińska

Beata Nicińska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:886 m²

Dobre Nieruchomości polecają: luksusowy dom z pięknie zaaranżowanym ogrodem w pobliżu kanału noteckiego, w super spokojnym miejscu...

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł290 m² 3 620,69 zł/m²

Jagoda Górniak

Jagoda Górniak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż przestronny, solidnie wykonany dom jednorodzinny Powierzchnia mieszkalna ok. 213 m + pełne podpiwniczenie,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł148 m² 8 040,54 zł/m²

Jakub Gwinciński

Jakub Gwinciński

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kontakt w sprawie tej oferty = 0% prowizji dla kupującego Nowoczesny dom bliźniak 122 m | pompa ciepła + fotowoltaika | działka ok. 300 m |...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

Hanna Jurska

Hanna Jurska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:624 m²

Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku o łącznej...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Sicienko

Sicienko,kujawsko-pomorskie

928 700 zł148 m² 6 275 zł/m²

Hanna Jurska

Hanna Jurska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Nowe osiedle - Idealne pod kredyt w atrakcyjnej cenie. Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż doskonale wybudowany z dbałością o każdy...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Sadłogoszcz,kujawsko-pomorskie

670 000 zł143 m² 4 685,31 zł/m²

Hanna Jurska

Hanna Jurska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dobre Nieruchomości oferują malowniczo usytułowany, funkcjonalny dom o powierzchni 143m2 w malowniczej miejscowości Sadłogoszcz koło Barcina,...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł127 m² 4 716,54 zł/m²

Hanna Jurska

Hanna Jurska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:754 m²

Dobre Nieruchomości prezentują wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 110 m , położonego...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

Hanna Jurska

Hanna Jurska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:761 m²

Dobre Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę dla osób ceniących spokój, bliskość natury oraz komfort życia z dogodnym dostępem do miasta. Na...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

Hanna Jurska

Hanna Jurska

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Dobre Nieruchomości prezentują na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 2. piętrze kamienicy z 1900 roku przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

451 000 zł2 268 m² 198,85 zł/m²

Karolina Bogacka

Karolina Bogacka

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 2 268 m2 objętej miejscowym planem zagospodarowania...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

Karolina Bogacka

Karolina Bogacka

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobre Nieruchomości polecają na wynajem nowoczesne, kompaktowe mieszkanie typu M-3 o powierzchni 26,5 m , położone na 5 piętrze nowego bloku...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

820 000 zł138 m² 5 942,03 zł/m²

Jagoda Górniak

Jagoda Górniak

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:568 m²

Dobre Nieruchomości przedstawiają Państwu wspaniałą okazję zakupu przestronnego domu o powierzchni 138 m , położonego zaledwie 12 km od...

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Annowo

Annowo,kujawsko-pomorskie

379 000 zł197,31 m² 1 920,84 zł/m²

Jagoda Górniak

Jagoda Górniak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż dom w wyjątkowej lokalizacji - blisko natury, 20 minut od Bydgoszczy Dom jednorodzinny w trakcie budowy...

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł325 m² 147,69 zł/m²

Jagoda Górniak

Jagoda Górniak

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rod Bartodzieje | narożna działka 325 m | domek + nasadzenia + wyposażenie Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż narożną działkę rod...

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

5 900 zł145 m² 40,69 zł/m²

Jagoda Górniak

Jagoda Górniak

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko u nas! Dobre Nieruchomości polecają luksusowy, w pełni wyposażony dom do wynajęcia o powierzchni 145m2 w zabudowie bliźniaczej...

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł26 m² 9 576,92 zł/m²

Alicja Niedzielewska

Alicja Niedzielewska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Dobre nieruchomości prezentują świeżo wyremontowane, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 26,5 m2 na Flisach. Miejsce parkingowe na terenie...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł25 m² 11 960 zł/m²

Alicja Niedzielewska

Alicja Niedzielewska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Dobre nieruchomości polecają świeżo wyremontowane, nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 25 m2, zlokalizowane na 2. piętrze odrestaurowanej...

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł53 m² 8 377,36 zł/m²

Karolina Bogacka

Karolina Bogacka

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1876

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe i przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,66m2 na 2 piętrze, gotowe do...

Szczegóły ogłoszenia

112 230 zł1 247 m² 90 zł/m²

Hanna Jurska

Hanna Jurska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w Nowej Wsi Wielkiej - blisko Bydgoszczy i Inowrocławia! Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy,...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • ...
  • Następna
Zamknij